Moskva CSKA (punastes vormides) ja Tel Avivi Maccabi vaheline poolfinaal.
Moskva CSKA (punastes vormides) ja Tel Avivi Maccabi vaheline poolfinaal. Foto: SCANPIX

Korvpalli Euroliigas peetakse sel nädalavahetusel Milanos Final Four turniir, kus täna on kavas mõlemad poolfinaalid.

Esimeses poolfinaalis alistas Tel Avivi Maccabi napilt 68:67 Moskva CSKA ning kindlustas sellega finaalikoha. Mäng möödus Moskva klubi dikteerimisel: avaveerand võideti 19:16, poolajaks oli seis 38:30. Ka kolmas veerandaeg lõppes CSKA 55:45 eduseisul, aga viimasel veerandil tuli Maccabi hästi mängu tagasi ja nii oli 20 sekundit enne lõppu vahe CSKA poolt vaadatuna 67:63. Seejärel tabas David Blu kolmepunktiviske ja CSKA poolt tegi viimasel rünnakul rumala pallikaotuse Victor Hrjapa. Maccabi ei lasknud sülle kukkunud võimalust käest ja Tyrece Rice tabas paar sekundit enne lõpuvilet kahepunktiviske. CSKA enam rünnakuni ei jõudnud ja nii võttis Maccabi napi 68:67 võidu.

Tel Avivi klubi parimana viskas Blu 15 punkti ja Rice lisas 13, CSKA poolt oli resultatiivseimaks 14 silma visanud Sasha Kaun.

Hispaania meeskondade Madridi Reali ja Barcelona omavaheline mõõduvõtmine kell 22. Pronksimäng ja finaal on kavas pühapäeval.