Läti läks MMil Venemaa vastu juhtima, kuid kaotas

Venemaa võitis jäähoki MMil 4:1 Lätit
Venemaa võitis jäähoki MMil 4:1 Lätit Foto: SCANPIX

Jäähoki MMil olid täna vastamisi kaks meie naaberriiki, kui Venemaa võttis Läti vastu kindla 4:1 võidu.

Läti jaoks algas kohtumine küll hästi ning nad asusid juba 4. minutil juhtima. Esimese perioodi lõpuks oli siiski seis juba 3:1 Venemaa kasuks. Lõppskoori vormistasid venelased teisel kolmandikul.

B-alagruppi juhib nüüd Venemaa, kes on võitnud kõik mängud ja kogunud 15 punkti. Läti on üheksa punktiga teine. Kolmanda ja neljandana on Soome ja USA kogunud kaheksa punkti.

Täna kohtuvad B-grupis veel omavahel Valgevene ja Saksamaa ning Šveits ja Kasahstan.

A-alagrupi päeva esimeses mängus võitis Prantsusmaa lisaajal 5:4 Norrat. Õhtul kohtuvad omavahel Taani ja Tšehhi ning Slovakkia ja Itaalia. Seal on liider 14 punkti kogunud Rootsi, teisel kohal punkti vähem kogunud Kanada.