Teever: hea meelega pistaks selle karika oma kotti

Jalgpalli Eesti karikavõitjaks tuli Tallinna Levadia, kes võitis finaalis 4:0 Tartu Santost. Foto: Albert Truuväärt

Evald Tipneri nimelise Eesti jalgpallikarika võitis Tallinna Levadia, kes oli täna peetud finaalis 4:0 üle Tartu Santosest. Levadia ründaja Ingemar Teeveri sõnul tegid Eesti tugevuses kolmandas liigas mängivad tartlased hea esituse.

«Vastased olid südid,» kiitis Teever, kellel on võidetud kuldmedali jaoks kodus juba koht olemas. «Mul on üks raam, kus ühes nurgas on meistrikuld, teises hõbe, kolmandas superkarika medal. Nüüd saab neljanda juurde panna. Hea meelega pistaks selle karika ka oma kotti, aga pannakse vist tähele,» rääkis karikat käes hoidnud Teever.