Elevandiluurannik ei suutnud Põhja-Korea vastu rohkemat kui 3:0

Jalgpalli MMi G-alagrupi viimase vooru kohtumises võitis Elevandiluurannik Põhja-Koread 3:0. 14. minutil suutis palli väravasse lüüa Yaya Toure, 20. minutil Romaric ning 82. minutil Kalou. 3:0 võidust Elevandiluurannikule edasipääsuks ei piisanud.

Mängu käik:

Mäng algas!

2.min

Romaric sooritab Elevandiluuranniku esimese nurgalöögi

5.min

Pall püsib keskväljal

7.min

Kumbki meeskond ei suuda korralikku rünnakut üles võtta

8.min

Elevandiluurannik ründab, kuid Gervinho ei ulatu pallini

9.min

Põhja-Korea väravavaht R. Myong Guik püüab kindlalt Romaricu vabalöögi

11.min

Drogba virutab palli juba peaga väravasse, ent on suluseisus!

13.min

Gervinho lööb taas peale, kuid ebaõnnestub ja lööb palli otse väravavahile sülle

14.min

VÄRAV! Yaya Toure lööb palli täpselt väravanurka ning viib Elevandiluuranniku 1:0 juhtima!

15.min

Yaya Toure lööb taas peale, kuid pall veereb napilt väravapostist mööda

20.min

VÄRAV! Elevandiluurannik ründab taas, Drogba pommlöök tabab latti, ent Romaric heidab palli peaga väravavõrku ja Elevandiluurannik juhib 2:0

22.min

Drogba ründab taas, kuid ebaõnnestub

24.min

Tiote teeb vea, H. Yong Jo sooritab karistuslöögi, mis lendab väravast mööda

25.min

Taas suurepärane vabalöök H. Yong Jo'lt

27.min

Keita sooritab nurgalöögi

28.min

Elevandiluurannik kaotab rünnakul palli

31.min

Keita võimas pealelöök lendab napilt üle lati

34.min

J. Tae Se tsenderab värava alla, ent M. In Guk ei pääse hästi löögile

38.min

Mäng aeglustub, kumbki meeskond ei suuda teravat rünnakut üles võtta

38.min

Gervinho pääseb lõpuks hästi löögile, ent pall veereb napilt väravapostist mööda

42.min

Eboue lööb julgelt peale, pall lendab üle lati

44.min

Gervinho pealelöök ebaõnnestub täielikult ja lendab pehme kaarega R. Myong Guki sülle

45.min

Romaric sooritab avapoolaja viimase nurgalöögi

Avapoolaeg on lõppenud!

Mäng jätkub!

47.min

Põhja-Korea väravavaht R. Myong Guki saab heitluses Keitaga tõsiselt viga

51.min

Yaya Toure tsenderdab ohtlikult, ent pall lendab liiga kaugele, Elevandiluuranniku rünnaku võtab taas üles Eboue

53.min

J. Tae Se'lt hea terav vasturünnak

55.min

Romaric sooritab Elevandiluuranniku nurgalöögi

57.min

59.min

J. Tae Se suurepärane ründevõimalus luhtub

62.min

Drogba pea ei jõua värava all napilt tsenderduseni

64.min

Elevandiluurannik vahetab: Keita - Kalou

64.min

Elevandiluurannik vahetab: Gervinho - Dindane

67.min

Põhja-Korea vahetab: M. In Guk - C. Kum Chol

68.min

Romaric ründab teravalt, ent R. Myong Guk tõrjub osavalt

71.min

Värskelt platsile saanud Kalou ründab teravalt, ent Guk tõrjub taas

72.min

Kalou saab uuesti hea võimaluse, kui Drogba talle täpse söödu annab

74.min

Dindane saab võitlusest A. Yong Hakiga vabalöögi

79.min

C. Kum Chol't pealelöök, mis jõuab täpselt Barry käte vahele

79.min

Elevandiluuranniku vahetus: Romaric - Doumbia

80.min

Eboue sooritab nurgalöögi

82.min

VÄRAV! Kalou viib Elevandiluuranniku 3:0 juhtima!

84.min

P. Nam Chol teeb vea, Eboue sooritab nurgalöögi

86.min

Doumbia lööb värava, ent talle vilistatakse suluseis

89.min

Drogba sooritab karistuslöögi, ent Kaloule vilistatakse suluseis

92.min

Drogba ründab veel, kuid tulutult

93.min

Drogba väravajahtimine jätkub

95.min

Drogba proovib uuesti, kuid kaotab palli

96.min

Kõlab lõpuvile! Kohtumine on lõppenud Elevandiluuranniku võiduga 3:0

Kui viimasel on kõik lootused pääseda alagrupist edasi kadunud, siis Elevandiluurannik vajab kaheksandikfinaali jõudmiseks suurt võitu ning peab lootma, et Brasiilia alistaks Portugali.

Portugalil on enne viimast vooru võrreldes Elevandiluurannikuga väravatevahe üheksa võrra parem.

Enne viimast vooru on Brasiilia G-alagrupi liider kuue punktiga, Portugal on nelja silmaga teine, Elevandiluurannik ühega kolmas ning Põhja-Koreal on punktiarve avamata.

Põhja-Korea algkoosseis: Myong-Guk Ri, Jong-Hyok Cha, Chol-Jin Pak, Jun-Il Ri, Yun-Nam Ji, Kwang-Chon Ri, In-Guk Mun, Nam-Chol Pak, Yong-Hak An, Yong-Jo Hong, Tea-Se Jong.

Elevandiluuranniku algkoosseis: Boubacar Barry, Arthur Boka, Kolo Touré, Didier Zokora, Emmanuel Eboué, Romaric, Yaya Touré, Cheik Tioté, Gervinho, Didier Drogba, Abdulkader Keita.