Purje lõi Soome kõrgliigas värava

Mariel Gregor
Ats Purje (esiplaanil) Turu Interi särgis.

Sel nädalal toimuvaks jalgpalli Balti turniiriks Eesti koondisesse kutsutud Ats Purje lõi eile Soome kõrgliigas värava.

Terve kohtumise liigatabeli punase laterna Turu Palloseura vastu väljakul viibinud Purje skooris 80. minutil, suurendades Kuopio Palloseura (KuPS) eduseisu 2:0-le. Lõpuks võitis KuPS 3:0, kirjutab Soccernet.ee.

Samal ajal pidi Mihkel Aksalu ja Gert Kamsi koduklubi Seinäjoen JK (SJK) võitlema tiitlikaitsja Helsingi JK-ga ning kaotas Macoumba Kandji 88. minuti tabamusest 0:1. Mõlemad eestlased tegid kaasa terve kohtumise.

KuPS tõusis tabelis 9. kohale (10 mänguga 11 punkti), SJK langes eelviimasele, 11. kohale (9 mänguga 9 punkti).