Argentina alistas kindlalt Mehhiko ja jõudis veerandfinaali

Lõuna-Aafrika Vabariigis jätkuval jalgpalli MM-finaalturniiril alistas kahekordne maailmameister Argentina kaheksandikfinaalis 3:1 Mehhiko ja jõudis veerandfinaali.

Samad meeskonnad läksid vastamisi ka 2006. aasta MM-finaalturniiri kaheksandikfinaalis, toona võitis Argentina lisaajal 2:1.

Täna läks Argentina juhtima 26. minutil Carlos Teveze väravast, seitse minutit hiljem oli täpne Gonzalo Higuain ning 52. minutil skooris taas Tevez. Mehhiko auvärava lõi 71. minutil Javier Hernandez.

Veerandfinaalis läheb Argentina vastamisi täna Inglismaa 4:1 alistanud Saksamaaga.

MÄNGU KÄIK:

Algkoosseisud:

Argentina: Sergio Romero, Nicolas Otamendi, Martin Demichelis, Nicolas Burdisso, Gabriel Heinze, Javier Mascherano, Maxi Rodriguez, Angel Di Maria, Lionel Messi, Gonzalo Higuain, Carlos Tevez

Mehhiko: Oscar Perez, Ricardo Osorio, Francisco Rodriguez, Rafael Marquez, Carlos Salcido, Efrain Juarez, Gerardo Torrado, Andres Guardado, Giovani dos Santos, Adolfo Bautista, Javier Hernandez

Kohtumine on alanud!

6. minut: mängu tuleb kerge paus, kuna väljakule on Mehhiko värava juurde paberlinte pillutud ja kohtunik palub need ära koristada

8. minut: Messi üritab pealelööki, aga lööb otse kaitsjatesse

8. minut: Salcido lööb kaugelt peale ja väravavaht on suurtes raskustes, et tõrjuda

9. minut: Guardado pääseb löögile ja lööb õige napilt mööda

12. minut: Tevez üritab söötu värava ette, aga see läheb natuke pikaks ja jõuab hoopis väravavahini

12. minut: Messi lööb peale, aga väravavaht tõrjub

13. minut: nurgalöök Argentinale, Di Marial ka hea võimalus, aga läheb väravast mööda

14. minut: Hernandez lööb peale, aga läheb väravast mööda

23. minut: argentiinlased tulevad ohtlikult Mehhiko trahvikasti lähedale, aga Heinze kaotab siis palli

26. minut: Tevez suunab palli peaga väravasse ja viib Argentina 1:0 juhtima!!

Aga nüüd on pikk arutelu, kas värav pidanuks lugema, kuna Tevez oli tegelikult suluseisus...

Lõpuks otsustatakse, et värav siiski luges

28. minut: Marquez teenib kollase kaardi

33. minut: Higuain viib Argentina 2:0 juhtima!!

34. minut: Salcido lööb taas kaugelt ohtlikult peale ja Romero on jälle raskustes, aga suudab tõrjuda

37. minut: kaks ohtlikku olukorda järjest Mehhiko värava all, eriti hea võimalus oli Di Marial, aga Perez tõrjub

41. minut: karistuslöök Argentinal, mängitakse lahti, aga midagi ohtlikku tekitada ei suudeta

42. minut: Higuan pääseb hea koha pealt peaga löögile, aga suunab palli väravast mööda

44. minut: Marquez pääseb löögile, Romero püüab palli

46. minut: Hernandez lööb palli Romerole sülle

Esimene poolaeg on läbi!!

Teine poolaeg algas!

46. minut: Mehhiko teeb kohe vahetuse, Bautista võetakse pingile ja Barrera tuleb mängu

47. minut: nurgalöök Mehhikole, aga see jääb madalaks

50. minut: Barrera tsenderdab värava alla, aga seal pole ühtegi mehhiklast

52. minut: Tevez lööb kaugelt peale ja viib Argentina 3:0 juhtima!!!!

58. minut: taas ohtlik olukord Mehhiko värava all, lõpuks lööb Perez lihtsalt palli out'i

60. minut: Barrera pääseb löögile, aga lööb küljevõrku

62. minut: Mehhiko teeb teise vahetuse, Guardado võetakse pingile ja Franco tuleb mängu

62. minut: Salcido lööb kaugelt peale, Romero tõrjub

63. minut: Hernandez suunab nurgalöögist tulnud palli peaga väravale, aga lööb üle

69. minut: Maradona võtab Tevezi pingile, mängu tuleb Veron

70. minut: Mehhiko avavärav on ülilähedal, aga argentiinlased löövad väravajoonelt palli minema

71. minut: ja lõpuks ta tuli! Tükk aega üritanud Mehhiko avab väravaarve, autoriks on Hernandez!! Seis siis 3:1 Argentina poolt vaadatuna

77. minut: Perez tuleb õigeaegselt väravast välja ja lööb palli minema

79. minut: Argentina teeb teise vahetuse, Di Maria võetakse pingile ja Gutierrez tuleb mängu

Käimas on 85. mänguminut

87. minut: Argentina vahetab, Rodriguez võetakse välja ja Pastore tuleb mängu

92. minut: Messi pääseb löögile, aga Perez tõrjub