Kanguri koduklubi kaotas poolfinaali teise mängu

Kristjan Kangur.
Kristjan Kangur. Foto: SCANPIX

Eesti korvpallikoondislase Kristjan Kanguri koduklubi Milano Emporio Armani pidi Itaalia liiga poolfinalseeria teises kohtumises tunnistama Sassari 90:83 paremust,

Ehkki Milano võitis koduväljakul avapoolaja üheksa punktiga, kaotati kolmas veerandaeg koguni 20:35 ning enam Sassari edu käest ei andnud. Kangur viibis platsil 17 minutit, viskas viis punkti (kahesed 1/1, kolmesed 1/5), võttis neli lauapalli ja andis kaks korvisöötu.

Alessandro Gentile tõi MIlanole 21 punkti, David Moss lisas 12 ja Keith Langford 11 punkti. Võitjate resultatiivseimad olid võrdselt 20 punkti kogunud Caleb Green ja Drake Diener.