Brasiilia alistas Tšiili 3:0

Peep Pahv
Brasiilia koondise poolehoidja.
Brasiilia koondise poolehoidja. Foto: SCANPIX

Jalgpalli MM-finaalturniiril Lõuna-Aafrika Vabariigis alistas Brasiilia  kaheksandikfinaalis Tšiili 3:0. Väravad lõid Juan, L. Fabiano ning Robinho.

Veerandfinaalis kohub Brasiilia reedel Hollandiga.

-

MÄNG ALGAS

2. min

Tšiili teenib nurgalöögi

4. min

Terav olukord Brasiilia värava all, kuid Julio Cesar püüab palli

4. min

Luis Fabiano kiire rünnak ei too edu

7. min

Brasiilia saab esimese nurgalöögi

8. min

Uus nurgalöök Brasiiliale

9. min

Silva kauglöögi tõrjus väravavaht

10 min

Brasiilia valitseb viimaseid minuteid ning Tšiilil on tükk tegemist, et rünnakuid tõrjuda

13 min

Mäng on pisut rahunenud

13 min

Tšiili proovib trahvikasti servalt, kuid Brasiilia väravavahile on see kerge pall

15 min

Ramires proovis kaugelt, kuid Bravo on Tšiili väravas kindel

20 min

Pärast pikka keskväljal pusimist teeb Tšiili teravama rünnku. Paraku saab see lahenduse nigela kauglöögiga

22 min

Tšiili kaitse pidurdas Kaka kiire rünnaku

24 min

Beausejouri kauglöögi järel teenib Tšiili nurgalöögi

24 min

Ohtu ei järgne

26 min

Brasiilial ohtlikust kohast karistuslöök

27 min

Brasiilia teenib nurgalöögi

28 min

Uus nurgalöök Brasiilial

28 min

Juan pääseb peaga löögile, kuid pall lendab väravast mööda

29 min

Tšiili mängijad jõuavad palliga Brasiilia karistusalasse, kuid löögile ei pääse

30 min

Kaka teenib kollase kaardi

30 min

Tšiili karistuslöök raksatab müüri

34 min

34 min

VÄRAV!!!! Juan lööb nurgalöögist tulnud palli peaga väravasse!! Brasiilia juhib 1:0

36 min

Tšiili üritab kiiret vasturünnakut, kuid tulutult

38 min

VÄRAV!!!! Brasiilia kiire rünnak, Kaka annab suurepärase söödu Luis Fabianole ja pall on teist korda Tšiili väravas

41 min

Bastos põrutab palli värava suunas, ent see ei taba Tšiili väravat

44 min

Brasiilia rünnakulust pole kuhugi kadunud, ent pall ei liigu väravapostide vahele

45 min

Kohtunik lisas ühe minuti

45 min

Esimene poolaeg on lõppenud. Brasiilia juhib 2:0

46 min

Tšiili teeb kaks vahetust. Contreras ja Gonzalez lahkuvad ning Tello ja Valdivia tulevad platsile

46 min

ALGAS TEINE POOLAEG

47 min

Brassilia teenib karistusala servast karistuslöögi

47 min

Alvesi karistuslöök lendab üle värava

51 min

Tšiili teenib 30 m kauguselt karistuslöögi

51 min

Ohtu ei teki

53 min

Brasiilial tekib hea rünnak, ent Kaka eksib sööduga

55 min

59 min

VÄRAV!!!! Justkui olematust olukorrast pääsevad brasiillased Tšiili kaitsest läbi ning Robinho lööb värava. 3:0 Brasiiliale

62 min

Tšiili teeb viimase vahetuse. Isla lahkub ja Millar tuleb platsile

63 min

Tšiili teenib 28 m kauguselt karistuslöögi

63 min

Kuid löök põrkub müüri

64 min

64 min

Tšiili pääseb palliga Brasiilia trahvikasti, kuid löögile ei pääseta

66 min

Valdivia pääseb trahvikasti joonelt löögile, kuid pall lendab napilt üle Brasiilia värava

68 min

Fuentes teenib kollase kaardi

69 min

Kaka kauglöök läheb väravast mööda

70 min

Tšiili teenib nurgalöögi, kuid ohtu ei järgne

71 min

Ramires teenib kollase kaardi

74 min

Robinho pääseb äärelt kiiresti rünnakule, ent väravavaht tõrjub

74 min

Brasiilia nurgalöök ei too edu

74 min

Suazo pääseb ohtlikul löögile, kuid Julio Cesar tõrjub palli nurgalööki. Ohtu ei järgne

75 min

Brasiilia teeb vaheuse. L. Fabiano lahkub ning Nilmar tuleb asemele

78 min

Tšiili teenib nurgalöögi, mille järel saab Suazo löögile, kuid pall lendab väga napilt üle värava

81 min

Brasiilia teeb vahetuse. Kaka lahkub ning Kleberson tuleb platsile

83 min

Nilmar saab trahvikastis peaga löögile, kuid pall lendab üle värava

85 min

Tšiili meeskond viib palli Brasiilia trahvikasti, ent löök pole täpne

85 min

Brasiilia teeb viimas evahetuse. Robinho läheb puhkama ning Gilberto tuleb mängu

87 min

Taas jõuab Tšiili Brasiilia trahvikasti, kuid lööki ei järgne

90 min

Ramires proovib kaugelt, kuid pall lendab üle värava

90 min

Kohtunik lisas kaks minutit

90 min

KOHUMINE ON LÕPPENUD. BRASIILIA VÕITIS 3:0 NING KOHTUB VEERANDFINAALIS HOLLANDIGA

ALGKOOSSEISUD

Brasiilia: Julio Cesar, Maicon, Lucio, Juan, Michel Bastos, Ramires, Gilberto Silva, Dani Alves, Kaka, Robinho, Luis Fabiano.

Tšiili: Claudio Bravo, Mauricio Isla, Pablo Contreras, Ismael Fuentes, Arturo Vidal, Mark Gonzalez, Carlos Carmona, Gonzalo Jara, Humberto Suazo, Jean Beausejour, Alexis Sanchez.

Brasiilia alistas G-alagrupis Põhja-Korea ja Elevandiluuranniku ning viigistas Portugaliga. Tšiili alistas Hondurase ja Šveitsi ning kaotas Hispaaniale.

Selle paari võitja läheb veerandfinaalis vastamisi Hollandiga, kes alistas täna Slovakkia 2:1.