MMiks valmistuvad Inglismaa ja Ecuador tegid tulise viigi

Inglismaa ja Ecuador lõpetasid mõlemad viigimängu kümnekesi.
Inglismaa ja Ecuador lõpetasid mõlemad viigimängu kümnekesi. Foto: SCANPIX

MMi eel peab hulk finaalturniiril osalevaid koondisi viimaseid sõprusmänge. Miamis tegid Inglismaa ja Ecuador 2:2 viigi, kust ei puudunud ka punased kaardid.

Ecuador asus mängu juba 8. minutil Enner Valencia väravast juhtima, kuid 29. minutil seadis Wayne Rooney jalule viigi. Teise poolaja alguses viis Rickie Lambert inglased omakorda ette, kuid Michael Arroyo pommlöök tõi 70. minutil taas tabloole viiginumbrid.

Mõlemad meeskonnad lõpetasid mängu kümnekesi, sest 79. minutil sõitis Raheem Sterling sisse klubijalgpalli Inglismaal Manchester Unitedis mängivale Antonio Valenciale. Viimane ägestus ja tegi liigutuse, nagu haaraks Sterlingil kõrist, mispeale kohtunik saatis mõlemad mehed väljakult minema.

Itaalia pidi Luksemburgi vastu leppima üllatusliku 1:1 viigiga. Claudio Marchisio viis küll itaallased juba 9. minutil juhtima, kuid viis minutit enne mängu lõppu viigistas Maxime Chanot seisu. Holland oli 2:0 üle Walesist, väravaid lõid Arjen Robben ja Jeremain Lens.