Portugali seljatanud Hispaania jõudis veerandfinaali

Hispaania alistas algpalli MMi kaheksandikfinaalis naaberriigi Portugali 1:0 ja kohtub kaheksa parema seas Paraguayga. Kohtumise ainsa värava lõi David Villa 63. minutil.

HISPAANIA - PORTUGAL

21:31

Hispaania: Iker Casillas, Sergio Ramos, Gerard Pique, Carles Puyol, Joan Capdevila, Xavi Hernandez, Sergio Busquets, Xabi Alonso, Andres Iniesta, David Villa, Fernando Torres

21:32

Portugal: Eduardo, Ricardo Costa, Bruno Alves, Ricardo Carvalho, Fabio Coentrao, Tiago, Pepe, Raul Meireles, Simao, Hugo Almeida, Cristiano Ronaldo

2.min

Portugali VV tõrjub Torrese kaugelt sooritatud pealelöögi

3.min

Portugali VV tõrjub Villa pealelöögi

3.min

Meeskonnad on esmakordselt MMil vastamisi

5.min

Hispaania saab esimese nurgalöögi, kuid Portugali VV püüab tsenderduse

7.min

Portugali VV tõrjub Villa pealelöögi. Hispaania on alustanud tormiliselt

10.min

Portugal on võitnud viimased 19 mängu, Hispaania on võitnud 31 viimasest kohtumisest 29

13.min

Torrese pealelöök lendab üle Portugali värava lati

17.min

Casillas püüab Ronaldo karistuslöögi

20.min

Hispaania on palli vallanud 62 protsenti

21.min

Casillas tõrjub Tiago u 20 m sooritatud pommlöögi

26.min

Mäng on natukene rahunenud

28.min

Casillas tõrjub Ronaldo tugeva karistuslöögi

33.min

Hispaania hoiab enamuse ajast palli, kuid Portugal kaitseb visalt

39.min

Almeida pealöök läheb napilt Hispaania väravast mööda

41.min

Alonso saab Coentrao kannaga vastu nägu

42.min

Casillas tuleb väravast u 25 m välja, et likvideerida Portugali ohtlik olukord. Simao oli üksinda läbi tulemas

46.min

Kohtunik lisab 1 minuti

46.min

POOLAEG LÄBI

46.min

ALGAS TEINE POOLAEG

49.min

Hispaania on ainus meeskond MMil, kes pole ühtegi hoiatuskaarti saanud

52.min

Pall läks napilt Hispaania väravast mööda

57.min

Portugal on haaranud viimastel minutitel initsiatiivi

58.min

Portugali vahetus: Almeida välja - Danny sisse

59.min

Hispaania vahetus: Torres välja - Llorente sisse

60.min

Eduardo teeb suurepärase tõrje Llorente pealöögi tõrjumisel

61.min

Villa pommlöök läheb Portugali väravast mööda

63.min

Villa viib Hispaania 1:0 juhtima. Villa esimese pealelöögi Eduardo tõrjub, kuid teine löök läheb lati põrkest sisse