Rallikrossisari jätkus Piiroja rallikrossirajal

Rallikross
Rallikross Foto: Eesti Rallikrossi Komitee

Eesti meistrivõistlustel rallikrossis sõideti Põltsamaa lähistel Piiroja rallikrossirajal täna võistlussarja teine etapp.

Tagaveoliste masinate klassis ehk klassis TouringCar saavutas esikoha eelmise aasta Eesti meister Kalmer Vaht, tema kannul finišeerus Siim Sündema ja kolmanda koha selles klassis sai Rain Lellep.

Konkurentsitihedas Super1600  klassis ületas pingelises finaalis kuuenda ringi lõpus finišijoone esimesena Läti sõitja Artis Baumanis. Teise koha saavutas Andre Kurg, kolmanda Janno Ligur.

Klassis Junior1600, kus võistlevad sõitjad vanuses 12-17 eluaastat, saavutas võidu Robert Reinsalu, teise koha sai Mihkel Varul ja kolmanda Venemaa noorsõitja Pavel Krichevskyi.

Rallikrossi kõige võimsamate masinate klassis ehk klassis SuperCar sai etapivõidu Ranno Bundsen. Talle pidi napilt alla vanduma Mart Tikkerbär. Kolmanda koha karika viis sellelt etapilt koju Mait Pikkof.

Eesti MV kolmas etapp sõidetakse 12. juulil Võrumaal Misso rallikrossirajal.