Ida-Virumaa gigantide heitlusest väljus võitjana Sillamäe

Sillamäe Kalevi mängumehed
Sillamäe Kalevi mängumehed Foto: Rein Murakas

Jalgpalli Eesti meistriliigas oli täna kavas üks mäng, kus omavahel võtsid mõõtu Ida-Virumaa klubid Narva Trans ja Sillamäe Kalev. Naabrile külla sõitnud Sillamäe võttis kindla 4:1 võidu.

Mänguskoori avas Jaroslav Kvasov kohtumise 36. minutil. Esimese poolaja lõpus suurendas Kalevi eduseisu Stanislav Murikhin. Teisel poolajal jätkus mäng Sillamäe taktikepi all ning Aleksander Volkovi ja Jevgeni Kabejevi väravatest mindi 4:0 juhtima. Lõpuks lõi Siim Tenno Narva Transi auvärava ja vormistas lõppskoori.

Liigatabelis on Sillamäe 30 punktiga kolmandal kohal, Liidrikohal asuvale Nõmme Kaljule kaotavad nad kahe ja teisel kohal asuvale Florale ühe punktiga. Sillamäel on aga konkurentidest üks mäng rohkem peetud. Narva asub 12 punktiga seitsmendal tabelireal.