Halliku koduklubi jäi finaalseerias kaotusseisu

Reinar Hallik (palliga) Eesti koondise eest mängimas.
Reinar Hallik (palliga) Eesti koondise eest mängimas. Foto: Andres Haabu

Eesti korvpallikoondise keskmängija Reinar Hallik kaotas Rumeenia meistriliiga finaalis 80:88 Ploiesti Asesoftile ning jäi seerias 1:2 kaotusseisu.

1900 pealtvaataja ees toimunud mängu saatus otsustati sisuliselt avaveerandajal, mille külalismeeskond võitis 24:15. Ülejäänud veerandajad nähti tasavägist heitlust, mis võitjate poolt vaadatuna lõppesid 18:21; 24:23; 22:21, vahendas basket.ee.

Hallik pääses vahetusest väljakule 11 minutiks, mille jooksul kogus ta 3 punkti, tegi ühe vaheltlõike ning jagas ühe resultatiivse söödu.