Tallinna Kalev alistas koduväljakul Jõhvi meeskonna

Jalgpallid.
Jalgpallid. Foto: Mihkel Maripuu

Eesti jalgpalli meistriliiga 15. voorus kohtusid täna Kalevi Keskstaadionil tabeli kaks viimast Tallinna Kalev ning Jõhvi Lokomotiv ning võitjana lahkus kodumeeskond.

Uue peatreeneri Andrei Škaletale käe all esimese mängu pidanud Jõhvi, alustas kohtumist selgelt teravamalt ning suudeti 42. minutil ka juhtima minna. Paar minutit hiljem Kalev aga vastas ning poolajale mingi viigiseisult, vahendas Soccernet.ee.

Teist poolaega tuli kodumeeskond mängima selgelt aktiivsemalt ning Lasha Omanidze teisest tabamusest suutis 80. minutil Tallinna Kalev 2:1 võidu kindlustada. Jõhvi on nüüd kindel punane latern, jäädes eelviimasest meeskonnast maha juba kuue punktiga.