Tiitlikaitsja Miami Heat jäi finaalseerias taas kaotusseisu

LeBron James (vasakul) ja Kawhi Leonard.
LeBron James (vasakul) ja Kawhi Leonard. Foto: SCANPIX

Korvpalliliigas NBA peeti möödunud ööl kolmas finaalmäng, milles tiitlikaitsja Miami Heat pidi tunnistama 92:111 San Antonio Spursi paremust.

Spurs võitis avaveerandi kohe võimsalt 41:25 ja poolajaks oldi juhtimas 71:50. Kuigi kolmandat veerandaega kontrollis Heat, näitas Spurs viimasel veerandil taas kindlamat mängu ja nii võeti kokkuvõttes 111:92 võit.

San Antonio meeskonna parimana viskas Kawhi Leonard 29 punkti, Danny Green ja Tony Parker lisasid 15 silma, meeskonna tugitalad Tim Duncan ja Manu Ginobili panustasid vastavalt 14 ja 11 punktiga. Heati parimatena viskasid 22 silma LeBron James ja Dwyane Wade.

Finaalseeriat juhib 2:1 Spurs, sealjuures on tiitlikaitsja Heat juba teist korda jäänud tagaajajarolli, sest ka avamängu järel oldi 0:1 kaotusseisus.