Uruguay alistas penaltiseerias Ghana

Oliver Lomp

Jalgpalli maailmameistrivõistluste teises veerandfinaalis alistas Uruguay penaltiseerias Ghana.

Esimese poolaja lõpus viis Muntari Ghana ette, kuid 55.minuti Diego Forlani tabamus karistuslöögist tõi tabloole viigi. Lisaaja viimasel minutil oli Ghanal surepärane võimalus võit kindlustada, kuid Gyani penalti tabas latti.

Penaltiseerias oli kindlam Uruguay, kes võitis penaltiseeria.

Mängu käik:

21:34

Kohtumine algas!

21:36

3.minut: Uruguay on alustanud teravamalt. Suareze tsenderdus on ohtlik, kuid kaaslasi ei leia

21:38

5.minut: Uruguay nurgalöök on ohtlik, kuid ghanalkased likvideerivad lõpuks olukorra

21:40

8.minut: Muntari tsenderdab karistuslöögist, kuid midagi ohtlikku ei tule

21:43

10.minut: Keegi Uruguay tagaliinist annab hea tsenderduse ette, kuid Suarez ei jõua pallini

21:45

13.minut: Uruguay karistuslöögi lööb Ghana kaitseliin puhtaks

21:52

18.minut: Forlan pääseb nurgalöögi järel löögile, kuid Kingson teeb hea tõrje

21:52

20.minut: Fucile saab kollase kaardi

21:53

21.minut: Ghana tsenderdus on ohtlik, kuid Uruguay kaitsjad likviderivad ohu

21:57

25.minut: Urugay kiirrünnak lõppeb Forlani löögiga, mis lendab üle

21:59

26.minut: Kingson saab näpu vahele Suareze suurepärasele löögile. Nurgalöögist ei tule midagi

22:00

28.minut: Uruguay nurgalöök..lõuna-ameeriklased mängivad palli lahti, kuid sellest midagi ohtlikku ei tule

22:02

30.minut: Ghana nurgalöök...keegi Ghana meestest saab peaga löögile, kuid pall lendab napilt mööda

22:04

31.minut: Ghana kiirrünnak: Boateng annab palli Gyanile, kuid viimane lööb palli healt positsioonilt mööda

22:06

34.minut: Muslera jõab napilt enne Gyani pallini

22:12

39.minut: Kui poolaja alguses oli Uruguay üritavamaks pooleks, siis nüüd on ohjad haaranud Ghana

22:15

42.minut: Lugano  kaotab kokkupõrke järel teadvuse....asi tundub halb

22:16

44.minut: Gyan proovib üllatada Muslerat, kuid pall lendab väravavahile kätte

22:17

Lugano on taas püsti, mehega tundub olevat kõik korras

22:18

45.minut: Boateng teeb tsenderduse järel suurepärase käärlöögi, kuid pall lendab üle

22:20

45.+2. minut: Muntari suurepärane kauglöök maandub Uruguay väravas. Suurepärane löök!

22:20

Esimene poolaeg on läbi!

22:38

Teine poolaeg algas!

22:39

49.minut: Arevalo saab kollase kaardi. Ghanalaste katistuslöögi lööb Muntari müüri

22:41

51.minut: Ghana tundub aktiivsem, Uruguay näib väsinud

22:42

53.minut: Uruguay nurgalöök...Ghana saab kiirrünnaku, kuid selle lõpetab Boatengi valesööt

22:44

54.minut: Pantsil tõmbab Fucile maha ja teenib kollase kaardi

22:45

55.minut: Forlani suurepärane karistuslöök maandub Ghana väravas. Ilus värav!!!

22:48

58.minut: Asamoah hea löögi pillab Muslera enda ette - Ghana nurgalöök, kuid sellest midagi ohtlikku ei tule

22:49

60.minut: Diego Perez teenib kollase kaardi

22:54

63.minut: Uruguay on pannud tempo peale. Lõuna-Ameerika meeskond teeb kolm head rünnakut järjest. Viimane on kõige parem, kui Forlan tsenderdab hästi värava ette, kuid Suarez lööb palli küljevõrku

22:57

66.minut: Boateng tõmmatakse karistusalas maha, kuid kohtunik otsustas, et viga polnud penalti vääriline. Õige otsus

22:57

68.minut: Hea karistuslöögi koht Ghanale...Gyani löök lendab kindlalt üle

23:00

70.minut: Suarez mängitakse löögile terava nurga alt, kuid Kingosn tõrjub nurgalöögiks

23:01

71.minut: Forlani terav nurgalöök tekitab Ghana karistusalas segadust, kuid lõpuks oht likvideeritakse

23:03

73.minut: Gyan saab ootamatult palli ja otsustab peale lüüa. Pall maandud siiski Muslera käte vahel

23:04

74. minut: Forlani võimas karistuslöök  maandub Ghana küljevõrgus

23:09

78.minut: Kingson tõrjub Suareze hea pealelöögi nurgalöögiks....see kujuneb ohtlikuks, kuid lõpuks saab Ghana väravavaht lahtilöögi

23:11

81.minut: Ghana nurgalöök...sellsest midagi ohtlikku ei tule, kuid Uruguay saab kiirrünnaku, mis lõppeb Suareze üle läinud pealelöögiga

23:14

84.minut: Forlan saab hea palli ette, kuid talle vilistatakse suluseis

23:22

Kohtunik lisab kolm minutit

23:23

90+3. minut: Abreau pealelöögi püüab Kingson

23:23

Normaalaeg on läbi! Järgneb lisaaeg!

23:32

Lisaaeg on käimas!

23:32

94.minut: Ghana on alustanud teravamalt

23:33

96. minut: Asamoah kauglöök lendab väravast üle

23:37

99.minut: Gyan saab viga, võimalik, et Ghana parim ründaja vahetetakse välja

23:39

101. minut: Sarpei on vigastusega maas...aga mees on nüüd taas püsti

23:42

104.minut: Mäng on rahunenud

23:43

Esimene lisaaeg on lõppnud

23:50

Teine lisaaeg algas!

23:50

110.minut: Gyan pääseb hästi peaga löögile, kuid pall lendab üle

23:51

111.minut: Mõlemad meeskonnad on rahunenud. Kas näeme penaltiseeriat?

23:54

113.minut: Ghana mängib hea palli karistusalasse, kuid midagi ohtlikku ei tule

23:54

114.minut: Forlan proovib terava nurga alt, kuid pall lendab üle

23:55

116.minut: Gyan võitleb end löögile. Pall suundub Ghana värava poole, kuid keegi uruguaylastest lööb palli minema

23:57

118.minut: Ghana nurgalöök...uus nurgalöök...pall audi sisseviskeks - Boateng saab peaga löögile, kuid pall lendab mööda

23:59

119.minut: Boatengi tsenderduse lööb ära Kingson

00:02

120. minut: Keegi Uruguay meestest mängib käega....PENALTI