Jalgpalli MMil on lahvatamas suur kihlveoskandaal

Alex Song teenis kohtumises Horvaatia vastu vastase löömise eest punase kaardi.
Alex Song teenis kohtumises Horvaatia vastu vastase löömise eest punase kaardi. Foto: SCANPIX

Jalgpalli MMil väga kehvade esitustega silma jäänud Kameruni koondis võis tulemustega manipuleerida. Nii väidab tuntud kihlveopetis Wilson Raj Perumal, kes on olnud seotud suurte kihlveoskandaalidega Soomes ja Aasias.

Mainekas Saksamaa ajakiri Der Spiegel suhtles Perumaliga enne kohtumist Kameruni ja Horvaatia vahel, mis lõppes aafriklaste 0:4 kaotusega. Tund aega enne mängu algust oli Perumal kinnitanud, et just sellise skooriga see kohtumine lõppeb ning lisaks saab üks Kameruni mängumees ka esimesel poolajal punase kaardi.

40. minutil lõi Alex Song küünarnukiga vastasele selga ning punane kaart oligi tõsiasi. Perumali sõnul mängis Kameruni MM-koondises «seitse mädanenud õuna».

FIFA ametnikud kinnitasid samal ajal Spiegelile, et nendel puuduvad mängudega manipuleerimise kohta andmed.