Flora võitis Jõhvit ja võttis liidrikoha tagasi

FC Flora mängijad
FC Flora mängijad Foto: Toomas Tatar/Postimees

Jalgpalli Eesti meistriliigas käis eile väljakul tiitlipretendent Flora, kes oli koduväljakul 3:1 üle Jõhvi Lokomotiivist. Kolme võidupunkti toel tõusis Flora taas Levadia ette tabeliliidriks.

Flora läks mängu juhtima 32. minutil, kui täpne oli Rauno Alliku. Poolajavile eel skooris veel Markus Jürgenson ning teise kolmveerandtunni alguses sai jala valgeks Albert Prosa. Jõhvi auvärava lõi Deniss Kulikov 57. minutil.

Täna on meistriliigas kavas kolm kohtumist. Postimehe otsepildi vahendusel saab kaasa elada Infoneti ja Nõmme Kalju vahelisele põnevusmängule. Sillamäel toimub Kalevite omavaheline mõõduvõtt ning Narva Trans võõrustab Tartu Tammekat. Kõik kohtumised algavad kell 19.

Laupäeval toimunud 18. vooru avamängus võitis Levadia 2:0 Paide Linnameeskonda.