Levadia lõi San Marino meistrite võrku seitse vastuseta väravat

Valitsev Eesti jalgpallimeister Levadia kohtus Meistrite liiga esimese ringi korduskohtumises koduväljakul San Marino meistri SP La Fioritaga ning võttis kindla 7:0 võidu. Kahe mängu kokkuvõttes sai Levadia 8:0 võidu.

Levadia astus juhtima juba 6. minutil, kui kauglöögi virutas ristnurka Aleksandr Kulinitš. 30. minutil suurendas Eesti meistrite eduseisu Igor Subbotin, kes lõi sisse Kulinitši hea tsenderduse. Teise poolaja alguses sai jala valgeks Omar El Husseiny. 72. minutil lõi oma teise värava aga Subbotin. 75. ja 90. minutil oli täpne Artjom Artjunin ning ühe värava lisas mängu lõpu eel ka Toni Tipuric.