Eesti U20 koondis alustas EMi kaotusega Rumeeniale

Korvpall.
Korvpall. Foto: SCANPIX

Eesti U20 korvpallikoondis alustas täna Euroopa Meistrivõistluste B-divisjoni finaalturniiri kaotusega Rumeeniale, eestlaste kaotusnumbrid olid 70:58.

Avaveerandi võitis Rumeenia 16:15, poolajaks oli seis rumeenlaste poolt vaadatuna 28:31. Kolmas veerandaeg lõppes samuti eestlaste juhtimisel, kui tablool oli Rumeenia poolt vaadatuna 44:45, ent viimasel veerandajal suutsid eestlased visata vaid 13 punkti, samas kui vastased said kirja 26 silma. Kokkuvõttes seega 70:58 kaotus Eestile.

Eestlaste parimana viskas Sten Olmre 15 silma, 13 punkti lisas Hendrik Ruut. Rumeenia parimaks oli samuti 13 punkti visanud Vlad Cobzaru.