Zenjov lõi uue koduklubi võidumängus värava

Sergei Zenjov.
Sergei Zenjov. Foto: Blackpool FC

Eesti jalgpallur Sergei Zenjov ja tema uus koduklubi Blackpool avasid hooaja võiduga, kui üheksanda liiga klubi Penrith alistati koduplatsil 4:0 ja värava sai kirja ka eestlane.

Kuigi esimeses kontrollmängus jooksis Blackpooli poolel platsile viis katsetelolijat ja veel kaks mahtus neid pingile, suudeti mitu taset madalamal mängiva klubi vastu ohjad kiirelt haarata, vahendas Soccernet.ee.

4:0 skooriga lõppes juba avapoolaeg, Zenjov lõi oma debüütvärava 25. minutil, tehes seisuks 3:0. Eestlasel oli hea võimalus juba kolmandal minutil, kuid see löök lendas napilt mööda.