Paide Linnameeskond alistas vähemuses mänginud Tartu Tammeka

Jalgpall.
Jalgpall. Foto: Mihkel Maripuu

Eesti jalgpalli meistriliiga tänases kohtumises alistas Paide Linnameeskond 4:0 kodus mänginud Tartu Tammeka.

Tartu meeskond jäi ühe mehega vähemusse, kui 21. mänguminutl eemaldati väljakult Tammeka eest sel hooajal esimese mängu teinud Kaarel Kiidron. Avapoolaja pidasid tartlased vastu, ent teise poolaja alguses sai jala valgeks Jasper Uwaegbulam ja seis oli võõrustajate poolt vaadatuna 0:1.

69. minutil kostitas Tammekat veel ühe väravaga Karl Palatu, 88. mänguminutil skooris Paide poolt Aleksandr Vassiljev ja üleaja esimesel minutil lisas Palatu oma teise tabamuse Palatu. Lõppskooriks jäigi 4:0.