Klavan ja Augsburg tegid suureskoorilise viigi

Ragnar Klavan
Ragnar Klavan Foto: Peeter Langovits

Eesti jalgpallikoondislase Ragnar Klavani leivaisa Augsburg viigistas hooajaeelses sõpruskohtumises 3:3 Saksa viienda liiga meeskonnaga SSV Ulm.

Kuigi Ulm läks kohtumist 27. minutil Denis Werneri tabamusest juhtima, siis Jan Callsen-Brackeri ja Halil Altintopi väravad esimese poolaja kahel viimasel minutil andisd 2:1 eduseisu Augsburgile, vahendas Soccernet.ee.

Teisel poolajal lõi Ulm kaks kolli ning Augsburgi Shawn Parker ühe, vormistades lõppskooriks 3:3. Klavan vahetati pärast esimest poolaega välja.

Eestlase tööandja järgmine sõpruskohtumine on reedel Prantsusmaa klubi Rennes'iga, kellega mängitakse kodusel SGL Arenal.