Manchester United alistas AS Roma

Priscilla Õmblus
Alessio Romangnoli ja Wayne Rooney.
Alessio Romangnoli ja Wayne Rooney. Foto: SCANPIX

USA-s Denveris peetud hooajaeelse jalgpalli sõpruskohtumise Manchester Unitedi ja AS Roma vahel võitis Manchester United seisuga 3:2.

36. mänguminutil viis Wayne Rooney Manchester United’i kohtumist juhtima. 39. minutil lõi Juan Mata Inglismaa jalgpalliklubile ka teise värava. 43. minutil lõi Rooney penalti sisse ja viis Manchester United’i kohtumist 3:0 juhtima. Teisel poolajal võttis aga AS Roma end kokku: 75. minutil sahistas Miralem Pjanic Manchester United’i väravavõrku ja 89. minutil lõi Ashley Cole penalti sisse.

Manchester United’i peatreeneri Louis van Gaali sõnul mõjutas kuum 31-kraadine temperatuur tema meeskonna sooritust. «Me ei ole harjunud sellise kuuma ilmaga,» nentis van Gaal. Tema sõnul mõjutas kuum ilm tema mängijate söödumängu.

Manchester Unitedi koosseis: Johnstone (46. Amos); Jones (46. M. Keane), Evans (46. Smalling), Blackett; Valencia (46. Young), Cleverley (70. Hernandez), Herrera (46. Kagawa), James (46. Shaw); Welbeck (46. W.Keane), Mata (46. Lingard), Rooney (46. Nani).

AS Roma koosseis: Skorupski; Somma, Benatia (68. Balasa), Castan, Cole; Uçan (68. Sanabria), Keita (68. Pjanic), Nainggolan; Florenzi (68. Borriello), Destro (68. Totti), Ljajic.