Purje kaks väravat Kuopiot kaotusest ei päästnud

Ats Purje.
Ats Purje. Foto: Peeter Langovits

Soome jalgpalli kõrgliiga 21. voorus lõi Ats Purje küll kaks väravat, kuid 3:5 kaotusest see Kuopio Palloseurat ei päästnud.

90 minutit mänginud Purje on nüüd viimase viie mängu jooksul löönud kuus väravat. Täna alustas ta juba kaheksandal minutil, kui penaltist Kuopio 1:0 MyPa vastu ette viis. Poolajaks oli seis aga viigis ja teine poolaeg kuulus juba selgelt kodumeeskonnale. Enne kui eestlane uuesti 90. minutil penaltist skoori jõudis teha oli kaotusseis juba kolmeväravaline, vahendab Soccernet.ee.

Samal ajal peetud FC Honka ja Kevin Kauberi koduklubi Turu Palloseura kohtumine jäi 1:1 viiki. Kauber meeskonna koosseisu ei kuulunud.

Kuopio on 21. vooru järel 30 punktiga neljandal kohal, Turu on 15 punktiga viimasel, 12. positsioonil. Liider on kindlalt HJK 45 punktiga.