Anieride koduklubi sai Saksamaal suure kaotuse

Henri Anier (paremal) Aue särgis
Henri Anier (paremal) Aue särgis Foto: FC Erzgebirge Aue, Facebook

Saksamaa tugevuselt teises jalgpalliliigas pidas vendade Henri ja Hannes Anieri koduklubi Aue Erzgebirge hooaja esimese kodumängu, kui 8850 pealise publiku ees jäädi suurelt 1:5 alla Bochumile.

Külalismeeskond läks kohtumist juhtima juba 5. minutil kui täpne oli slovakk Stanislav Šestak. Aue suutis 17. minutil küll Solomon Okoronkwo väravast viigistada, kuid seejärel kaldus kohtumine kindlalt Bochumi kasuks. Šestak lõi 28. minutil oma teise värava ning poolaja lõpu eel skooris ka Yusuke Tasaka. Teisel poolajal oli kahel korral täpne Simon Terodde.

77. minutil tuli vahetusest väljakule äsja vigastusest paranenud Henri Anier. Eestlane teenis 88. minutil kollase kaardi. Hannes Anier täna Aue koosseisu ei kuulunud.

Aue on hooaga alustanud kahe kaotusega ning hetkel hoitakse 2. bundesligas viimast ehk 18. kohta.