Zenjovi debüüt Inglismaal lõppes kaotusega endisele Euroopa meistrile

Sergei Zenjov.
Sergei Zenjov. Foto: Blackpool FC

Inglismaa tugevuselt teises jalgpalliliigas pidas hooaja avamängu Sergei Zenjovi uus koduklubi Blackpool, kes tunnistas suure ja võimsa ajalooga Nottingham Foresti paremust.

Forest pani oma paremuse maksma juba avapoolajal, kui 25. ja 30. minutil olid täpsed Michail Antonio ja Chris Burke. Rohkem täna keegi väravani ei jõudnud ning kodumeeskond võttis hooaja avamängus 2:0 võidu.

Sergei Zenjov alustas kohtumist Blackpooli algrivistuses ning vahetati välja kolm minutit enne mängu lõppu.

Nottingham Forest ei kuulu enam pikalt Inglismaa tippklubide hulka, kuid ajalugu on meeskonnal suur. Nimelt võideti hooaegadel 1978/79 ja 1979/80 Euroopa Meistrite liiga eelkäija Euroopa karikas.