EMil takistusjooksu võitnud prantslane finišeeris palja ülakehaga

Priscilla Õmblus
Mahiedine Mekhissi-Benabbad võttis enne finišijoont särgi seljast.
Mahiedine Mekhissi-Benabbad võttis enne finišijoont särgi seljast. Foto: SCANPIX

Täna õhtul joosti Zürichis toimuval kergejõustiku EMil meeste 3000 meetri takistusjooks, mille võitis kolmekordne Euroopa meister prantslane Mahiedene Mekhissi-Benabbad ajaga 8.25,30.

Mekhissi-Benabbad'le järgnes teine prantslane Yoann Kowal, kes ületas finišijoone ajaga 8.26,66. Kolmanda koha saavutas 8.27,11-ga poolakas Krystian Zalewski.

Märkimist väärib asjaolu, et jooksu võitnud prantslane tõmbas enne finišijoont särgi seljast ja lõpetas võistluse palja ülakehaga. Sellise teo eest sai Mekhissi-Benabbad ka hoiatuse.