Rasmus Mägi võitis EMilt hõbemedali

Zürichis toimuval kergejõustiku EMil võitis Rasmus Mägi 400 m tõkkejooksus hõbemedali. Eestlane jooksis välja aja 49,06. Kodupubliku rõõmuks võitis kulla kohalik mees Kariem Hussein, kes jooksis isiklikuks rekordiks 48,96. Kolmanda koha sai Denis Kudrjavtsev, keda Mägi edestas ühe kümnendikuga.

-

400 m tõkkejooksu finaalini on jäänud pool tundi. Zürichis on ilm jahe ning aegajalt sajab hoovihma. Erinevalt eelmistest päevadest on täna staadionile kogunenud täismaja

-

Ilmselt on teeb publik jooksu ajal põrgulärmi, kuna finaalis on ka kohalik mees Kariem Hussein

-

Finalistid jõudsid staadionile. Rasmus Mägi võtab sisse koha kolmanda raja stardipakkude juures

-

Suurepärane õhtu! Teine hõbemedal Eestile sellelt EMilt!

Enne jooksu:

Mägi läheb finaalis rajale kolmandal rajal. Kolmapäeval peetud poolfinaalis näitas Eesti tõkkesprinter head aega ja püstitas tulemusega 48,54 uue Eesti rekordi ning Euroopa hooaja tippmargi. Mägi aeg oli ka poolfinaalide kiireim.

Lisaks Mägile jooksevad finaalis soomlane Oskari Mörö, sakslane Felix Franz, venelane Timofei Tšalõi, türklane Kariem Hussein, venelane Denis Kudryavtsev, serblane Emir Bekric ning sakslane Varg Königsmark.