ManU alustas hooaega kaotusega Swanseale

Mariel Gregor
Wayne Rooney ja Juan Mata hooaja avamängus.
Wayne Rooney ja Juan Mata hooaja avamängus. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel peetakse täna esimese vooru kohtumisi ning avamängus olid vastamisi Manchester United ja Swansea City. Koduväljakul mänginud ManU pidi vastu võtma 1:2 kaotuse.

Ki Sung-yueng viis 28. minutil Swansea juhtima, ent Wayne Rooney 53. minuti väravast oli tablool 1:1 viik. Mängu lõppskoori otsustas Swansea mängumees Gylfi Sigurdsson kohtumise 72. minutil.

Seega ei suutnud uus peatreener Louis van Gaal meeskonda oma debüüdil võidule juhtida. ManU polnud koduväljakul liiga avamängu kaotanud alates 1972. aastast.