Liverpool alistas Southamptoni

Priscilla Õmblus
Võidukad Daniel Sturridge ja Jordan Henderson.
Võidukad Daniel Sturridge ja Jordan Henderson. Foto: SCANPIX

Liverpooli jalgpalliklubi alustas oma hooaega 2:1 võiduga Southamptoni üle, mille kindlustas Daniel Sturridge'i tabamus teise poolaja lõpus.

Esimesel poolajal, 23. mänguminutil viis Raheem Sterling Liverpooli kohtumist juhtima. 56. minutil viigistas Nathaniel Clyne mängu. 79. minutil kindlustas Daniel Sturridge'i tabamus Liverpooli võidu.

Liigatabelis on Liverpoolil võrdselt Manchester City, Arsenali, Swansea, Aston Villa, Tottenhami ja Hulli jalgpalliklubidega kolm punkti.

Liverpooli algkoosseis: Mignolet, Manquillo, Johnson, Skrtel, Lovren, Gerrard, Lucas, Henderson, Coutinho, Sterling, Sturridge

Varus: Jones, Toure, Sakho, Allen, Ibe, Can, Lambert

Southamptoni algkooseis: Forster, Clyne, Fonte, Yoshida, Bertrand, Wanyama, Schneiderlin, S. Davis, Ward-Prowse, Tadić, Pellè

Varus: K. Davis, Long, Taïder, Cork, Hooiveld, Isgrove, Stephens