Madridi Real ja Atletico mängisid kohtumise viiki

Priscilla Õmblus
Madridi Reali väravakütt James Rodriguez ja Madridi Atletico Joao Miranda palli taga ajamas. Foto: SCANPIX

Eile läkisid Hispaania superkarika esimeses kohtumises Santiago Bernabeul vastamisi eelmise hooaja Meistrite liiga finalistid Madridi Reali ja Atletico jalgpalliklubid, kes mängisid kohtumise 1:1 viiki.

Bernabeul peetud kohtumist domineeris küll Madridi Real, kui 81. mänguminutil suutis James Rodriguez Atletico väravavõrku sahistada, kuid 88. minutil viigistas Raul Garcia mängu. Madridi Reali väravakütt Cristiano Ronaldo vahetati poolajal seljavigastuse tõttu Rodriguezi vastu välja.

Superkarika korduskohtumine peetakse reedel Atletico koduväljakul.

Real Madridi koosseis: Casillas, Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo, Alonso, Kroos, Modric (78. di Maria), Bale, Ronaldo (45. Rodriguez), Benzema.

Atlético koosseis: Moyá, Juanfran, Godín, Miranda, Siqueira (64. Ansaldi), Mario, Gabi, Koke, Saúl (57. Griezmann), Raúl García, Mandžukić (78. Jimenez)