Sillamäe võitis Levadiat ja muutis tabelitipu veel põnevamaks

Sillamäe mängumehed
Sillamäe mängumehed Foto: Peeter Langovits

Jalgpalli Eesti meistrivõistlustel võitis tänases keskses mängus Sillamäe Kalev 3:0 Tallinna Levadiat.

Kohtumise skoori avas Evgeny Kabaev juba kohtumise 35. sekundil. Avapoolajal rohkem väravaid ei löödud. Sillamäe jõudis taaskord sihile 78. minutil, kui võrku sahistas Jaroslav Kvasov. Lõppskoori vormistas Aleksandr Dubõkin seitse minutit enne mängu lõppu.

Kui Flora peaks täna kell 19 algavas mängus võitma Paidet, siis kerkiks nad liiga liidriks, punktiga mööda Levadiast. Flora ja Paide mängust näitab Postimees ka otsepilti.