Jaan Martinson
, spordiajakirjanik
Margus Hunt.
Margus Hunt. Foto: AFP/SCANPIX

Cincinnati Bengals sai ameerika jalgpalli liiga NFL hooajaeelses kohtumises jagu Arizona Cardinalsist 19:13. Bengalsi vasakkaitsja Margus Hunt murdis korra maha palliga läbimurret üritanud vastase.

Nii Bengalsi kui Cardinalsi kaitse olid paremad kui rünnak. Kaitsjad saavutasid ka Bengalsi ainsa touchdowni, kui Terence Newman söödu vahelt lõikas ning palliga vastaste väravatsooni jooksis. Ülejäänud punktid sai Bengals löögiväravatest.

Esimesel poolajal olid platsil algrivistuse mehed. Hunt sai väljakule teise veerandaja lõpuminuteil ja mängis kolmanda veerandaja ning veidi ka neljandast. Ta tegutses normaalselt, kuid midagi erilist korda ei saatnud.

Neljapäeval kohtub Bengals viimases hooajaeelses mängus Indianapolis Coltsiga.