Liivak tegi Napoli särgis taas hea mängu

Frank Liivak.
Frank Liivak. Foto: Mihkel Maripuu

Napoli jalgpalli süsteemi kuuluv Frank Liivak tegi klubi noortemeeskonna eest järjekordse hea esituse hooajaeelses sõprusmängus Pomigliano vastu.

Portaal IamNaples.it andis Liivakule hindeks 6,5, mis oli meeskonna paremuselt teine näitaja. Liivak alustas kohtumist algkoosseisus ja avapoolajal tekitas ta Pomigliano meestele oma tegutsemisega vasakul äärel korralikku peavalu. Pärast vaheaega liigutati ta tipuründesse, puhkama võeti ta 70. minutil, vahendab Rumori di Spogliatoio.

Napoli võitis mängu 3:0. Liigahooaeg algab sinisärkidel laupäeval Crotone vastu.