Rasmus Mägi saavutas Teemantliiga etapil kuuenda koha

Rasmus Mägi.
Rasmus Mägi. Foto: SCANPIX

Täna jätkus Zürichis kergejõustiku Teemantliiga, kus meeste 400 meetri tõkkejooksus asus võistlustulle ka Euroopa meistrivõistlustel hõbemedali võitnud Rasmus Mägi, kes saavutas ajaga 49,30 kuuenda koha.

Jooksu võitis oma hooaja tippmargiga lõuna-aafriklane Cornel Fredericks, kelle ajaks märgiti 48,25. Talle järgnes 48,31-ga ameeriklane Michael Tinsley. Kolmas oli 48,53-ga Puerto Rico esindaja Javier Culson. Hiljuti samal staadionil Euroopa meistriks troonitud Šveitsi esindaja Kariem Hussein saavutas 48,70-ga neljanda koha.

Enne võistlust:

Sarnaselt Stockholmi Teemantliiga etapile on ka sel korral stardis tänavuse hooaja maailma viis kõige kiiremat meest, Mägi hoiab hooaja edetabelis teatavasti viiendat kohta. Sel korral asub võistlustulle ka Euroopa meistrivõistlustel Mägi ees kuldmedali võitnud Šveitsi esindaja Kariem Hussein, kes hoiab hooaja edetabelis 21. kohta.