Zopp pääses Itaalias veerandfinaali

Priscilla Õmblus
Jürgen Zopp.
Jürgen Zopp. Foto: Tairo Lutter

Eesti meeste esireket Jürgen Zopp (ATP 305.) alistas Itaalias Comos toimuval 35 000 euro suuruse auhinnafondiga ATP Challenger sarja turniiril teises ringis itaallase Filippo Volandri (ATP 148) 6:3 ja 6:1 ning pääses veerandfinaali.

Zopp servis kohtumises itaallase vastu neli ässa ja tegi kaks topeltviga. Volandri ei servinud ühtegi ässa ja tegi neli topeltviga. Zopp murdis viis Volandri servigeimi, itaallane murdis ühe eestlase pallingu.

Veerandfinaalis läheb Zopp vastamisi Potito Starace (ATP 156.) ja Salvatore Caruso (ATP 554.) vahelise kohtumise võitjaga.

Zopp ja Volandri on tenniseplatsil varasemalt kohtunud kolm korda. Tänase Zopi võiduga on nende vaheliste mängude seis 2:2.