Üheksakesi lõpetanud Nõmme Kalju loovutas taas Infonetile punkte

Mariel Gregor

Eesti jalgpalli meistri liiga 27. vooru avamängus tegid Nõmme Kalju ja FC Infonet 1:1 viigi, kusjuures Infonet lõpetas kohtumise kümnekesi ja Kalju koguni üheksakesi.

Martin Vunk viis Kalju avapoolaja lõpus juhtima, kui pehmest karistuslöögist palli otse väravasse keerutas. Kalju andis aga võidu käest 82. minutil, kui keskkaitsja Alo Bärengrub tõmbas karistusalas viimase mehena pikali Albert Taari ning sai punase kaardi. Infoneti penalti realiseeris palli võimsalt lati alla saatnud Manucho.

Infonet ei saanud arvulist ülekaalu nautida siiski kuigi kaua, sest 86. minutil teenis keskväljal teise kollase kaardi Jevgeni Harin. Viimastel minutitel oli ühes väljakuotsas Taaril ja teises Tarmo Neemelol võimalus võit oma meeskonnale tuua, kuid Taar ei tabanud korralikult palli ja Neemelo terava löögi tõrjus suurepäraselt Infoneti väravaht Matvei Igonen. Mängu lõpetas arvulises vähemuses siiski Kalju, sest esimesel üleminutil sai otse punase kaardi ka Vunk.

29. augustil kell 18:30 Kadrioru staadion (Roheline aas 24, Tallinn)

NÕMME KALJU FC - TALLINNA FC INFONET  1:1 (1:0)

Väravad: 39. Martin Vunk - 83. pen. Manucho

Hoiatused: 71. Martin Vunk, 85. Hidetoshi Wakui - 45. Manucho, 53. Aleksander Semahhin, 69., 86. Jevgeni Harin

Eemaldamised: 82. Alo Bärengrub, 90.+1. Martin Vunk - 86. Jevgeni Harin

Kalju FC: 1-Teleš, 8-Mööl, 6-Rodrigues, 5-Bärengrub, 14-Kallaste, 7-Reginald (24. 23-Ainsalu), 13-Vunk, 24-Puri, 17-Kirss, 75-Wakui, 99-Neemelo.

Varus: 69-Aland, 3-Pürg, 23-Ainsalu, 2-Galpin, 32-Ahjupera, 20-Prates, 21-Nunes.

FC Infonet: 1-Igonen, 2-Kalimullin, 4-Avilov, 5-Semahhin, 6-Malov, 8-Melts (72. 27-Dmitrijev), 11-Manucho, 17-Valov (46. 9-Harin), 20-Lipin, 22-Elhi, 24-Taar (90.+2. 19-Aidara).

Varus: 69-Kassjantšuk, 9-Harin, 10-Gurtšioglujants, 16-Mones, 19-Aidara, 27-Dmitrijev, 77-Malinin.