Vassiljev aitas Piasti debüütmängus võidule, ent sai vigastada

Mariel Gregor
Konstantin Vassiljev Gliwice Piasti särgiga

Eesti jalgpallikoondise poolkaitsja Konstantin Vassiljev aitas oma Poola kõrgliiga debüütmängus Gliwice Piastil võiduarve avada, kuid sai platsil viibida vaid 33 minutit.

Piast kohtus seitsmendas voorus koduväljakul Bydgoszczi Zawiszaga, avapoolaeg lõppes 0:0 viigiga, vahendab Soccernet.ee.

Teiseks poolajaks vahetati sisse Vassiljev. 63. minutil läks Piast juhtima - Vassiljev tõstis palli paremale äärele, kust Adrian Klepczynski tsenderdas karistusalasse ja Ruben Jurado lõi kohtumise avavärava.

Veerand tundi hiljem oli seis tänu Kamil Wilczeki ja Ruben Jurado pealöökidele juba 3:0 ning 78. minutil vahetati Vassiljev vigastuse tõttu välja.