Võidukas Flora suurendas eduseisu

FC Flora fännid rõõmustamas.
FC Flora fännid rõõmustamas. Foto: Peeter Langovits

Eesti jalgpallimeistrivõistlustel teenis täna võidulisa FC Flora meeskond, kes alistas Jõhvis kohaliku Lokomotivi 5:2.

Kui avapoolaja järel oli seis 2:2, siis teisel poolajal tõid Florale võidu Sander Posti kaks ning Albert Prosa üks tabamus. Matši 55. minutil jäi Jõhvi vähemusse, kui teise kollase kaardi teenis Aleksander Nikulin.

Floral on tabeliliidrina kirja 61 punkti. Teine on Levadia 57 ja kolmas Nõmme Kalju samuti 57 silmaga. Levadial on seejuures üks kohtumine vähem peetud. Samuti ühe vähem peetud mängu juures on Sillamäe Kalev kogunud 52 punkti.