Anier algkoosseisus, kuid meeskond kaotas taas

Henri Anier (paremal) Aue särgis
Henri Anier (paremal) Aue särgis Foto: FC Erzgebirge Aue, Facebook

Esmakordselt liigamängus algkoosseisu mahtunud Henri Anier ei suutnud Aue Erzgebirget Saksamaa jalgpallimeistrivõistluste esiliigas võidule aidata.

Hooaja neljandaks vooruks pääses Henri Anier esmakordselt algkoosseisu, kuid kõik lootused kadusid juba avaminutitel: Fortuna Düsseldorf läks kaheksa minutiga kohtumist 2:0 juhtima. Anieri jalale langes üks hea skoorimisvõimalus, kuid ta ei suutnud palli väravavahist mööda suunata, kirjutab Soccernet.ee.

Teiseks poolajaks vahetati eestlane pingile, vend Hannes Anier aga taas koosseisu ei kuulunud. Aue jaoks ei alanud paremini ka teine pool, 50. minutil vormistas Düsseldorf lõppskooriks 3:0.

Neljast mängust ei ole Aue teeninud ühtegi punkti ja jätkab punase laternana.