Motherwell ja Ojamaa ei saa kuidagi vedama

Henrik Ojamaa.
Henrik Ojamaa. Foto: Youtube

Eesti jalgpallikoondislane Henrik Ojamaa tegi täna oma kolmanda mängu Motherwelli särgis, ent paraku endiselt ei suutnud klubi võita ja ka mees ise ei saanud jalga valgeks.

Motherwell võõrustas Šotimaa kõrgliiga viiendas voorus St. Johnstone' ja sai väga valusa kaotuse, kui alles 86. minutil külalistel 3700-pealise publiku ees heitluse ainsaks jäänud 1:0 värav lüüa lasti, kirjutab Soccernet.ee.

Ojamaa alustas 4-4-2 formatsioonis algkoosseisus ründajana ja vahetati 76. minutil teise vahetusena puhkama. Motherwellil on seega liigatabelis tänavu ainult kolm punkti.