Lindpere koduklubi sai lähikonkurendilt sugeda

Joel Lindpere (paremal).
Joel Lindpere (paremal). Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondise poolkaitsja Joel Lindpere koduklubi Ostrava Banik sai Tšehhi kõrgliiga kuuendas voorus pea 6000 jalgpallisõbra ees hävitava kaotuse, kui jäi võõrsil 0:6 alla Libereci Slovanile.

Josef Šural viis võõrustajad juba 13. minutil juhtima ning kuigi pärast seda oli pea pool tundi vaikus, suutis Slovan avapoolaja viimase kolme minutiga kaks väravat veel lüüa. Teisel poolajal löödi veel kolm, millest kaks sai enda nimele kübaratriki vormistanud Šural ja nii purustati Banik väga selgelt, vahendab Soccernet.ee.

Joel Lindpere alustas algkoosseisus, aga vahetati poolajal puhkama. Liigatabelis on Banik kaheksa punktiga seitsmes, Slovan tõusis seitsme silmaga kohe Ostrava klubi selja taha.