Frank Liivak alustas hooaega väravaga

Priscilla Õmblus
Frank Liivak.
Frank Liivak. Foto: Mihkel Maripuu

Eesti U21 jalgpallikoondise ründaja Frank Liivak alustas täna Itaalia kõrgliigas mängiva klubi duubli Napoli Primavera hooaega olulise väravaga, kui ta avavoorus Crotone jalgpalliklubi vastu mängides kohtumise 1:1 viigistas.

Liivak kuulus Napoli Primavera põhikoosseisu ja tegi kohtumises kaasa kõik 90 minutit. Liivaku koduklubi kaotas avapoolaja 0:1, kuid 69. minutil suutis eestlane kohtumise viigistada. Liivak lõi kohtumise lõpus veel ühe värava, kuid seda kohtunikud ära ei lugenud.

Primavera liiga kujutab endast U20 vanuseklassi Itaalia meistriliigat. Liivak liitus Napoli Primaveraga eelmise hooaja alguses.