Liverpool teenis Balotelli debüütmängus Tottenhami üle võimsa võidu

Liverpooli mängijad väravat tähistamas.
Liverpooli mängijad väravat tähistamas. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel teenis tänases keskses kohtumises kindla võidu Liverpool, kes alistas võõrsil 3:0 Tottenham Hotspuri.

Liverpool asus kohtumist juba 8. minutil juhtima, kui värava sai kirja Raheem Sterling. 49. minutil suurendas Steven Gerrard penaltist Liverpooli eduseisu ning 60. minutil vormistas Alberto Moreno kohtumise lõppseisu.

Liverpooli särgis tegi täna debüüdi ka skandaalne ründaja Mario Balotelli, kes viibis väljakul 61 minutit.

Liverpool kerkis turniiritabelis kuue punktiga viiendaks, Tottenham on samuti kuue punktiga kuues. Esikohal on Londoni Chelsea üheksa silmaga, teine on Swansea City samuti üheksa punktiga.