Londoni Arsenal kaotas punkte mullu esiliigas mänginud tiimi vastu

Londoni Arsenali (kollases) ja Leicester City vaheline kohtumine.
Londoni Arsenali (kollases) ja Leicester City vaheline kohtumine. Foto: SCANPIX

Londoni Arsenal kaotas Inglismaa jalgpallimeistrivõistluste kolmandas voorus punkte, kui võõrsil mängiti 1:1 viiki mullu esiliigas pallinud Leicester City’ga.

Arsenal asus kohtumist 20. minutil juhtima, kui tabamuse sai kirja suvine täiendus Alexis Sanchez. Pikalt Arsenal eduseisu nautida ei saanud, kuna 22. minutil viigistas seisu Jose Ulloa.

Arsenal hoiab turniiritabelis viie punktiga seitsmendat kohta, Leicester on kahe silmaga 16. kohal. Tabeliliider on Londoni Chelsea üheksa silmaga, üheksa punktiga on teisel kohal Swansea City.