Madridi Real sai koduliigas valusa kaotuse

Pettunud Madridi Reali ründaja James Rodriguez
Pettunud Madridi Reali ründaja James Rodriguez Foto: SCANPIX

Hispaania jalgpalli kõrgliigas sai üllatava kaotuse Madridi Real, kes tunnistas võõral väljakul Sociedadi Reali 4:2 paremust.

Ilma vigastatud Cristiano Ronaldota mänginud Madrid läks kohtumist juba 11. minutiks 2:0 juhtima, kui täpsed olid Sergio Ramos ja Gareth Bale. Poolajale mindi aga viigiseisul, kuna Sociedadi poolelt olid täpsed Inigo Martinez ja David Zurutuza.

Teisel poolajal lisas Zurutuza veel ühe tabamuse ning lõppskoori vormistas Carlos Vela.

Barcelona võitis eile võõrsil 1:0 Villareali. Ainsa värava lõi Sandro Ramirez 82. minutil. Deportivo La Coruna tegi Rajo Vallecanoga 2:2 viigi.