Eestile kaotanud Senegal võttis MMil teise võidu Horvaatia vastu

Senegali mängijad.
Senegali mängijad. Foto: SCANPIX

Hispaanias toimuval korvpalli MMil alistas möödunud nädalal Eesti koondisele kaotanud Senegali koondis seisuga 77:75 Horvaatia.

Tänase mängu poolaja võitis Senegal seisuga 32:41, ent kuigi Horvaatia suutis kolmandal ja neljandal veerandajal visata Senegali meestest rohkem punkte, kuulus napp võit siiski just Senegalile. Võitjate parimana viskas Gorgui Dieng 27 silma, Horvaatia poolt vastas Saric Bogdanovic 15 punktiga.

Senegalil on nüüd kolmest peetud mängust kirjas kaks võitu: kui üleeile kaotati 64:87 Kreekale, siis eile võideti 82:75 Puerto Ricot.

Möödunud nädalal valmistus Senegal MMiks Hispaanias Guadalajaras toimunud turniiril, kus kohtuti kahel korral Eestiga: kui esimesel korral kaotasid eestlased 70:74, siis kordusmängus võeti Senegali üle 74:61 võit.