Hispaania jätkas MMi kindla võiduga Brasiilia üle

Brasiilia ja Hispaania vaheline mäng.
Brasiilia ja Hispaania vaheline mäng. Foto: SCANPIX

Hispaanias toimuval korvpalli MMil sai kodupubliku rõõmuks järjekordse võidu üheks turniiri suursoosikuks peetav Hispaania, kes alistas Brasiilia koondise.

Hispaania alustas võimsalt ja võitis avaveerandi 30:14. Teisel veerandajal suutis Brasiilia oma mängu paremini käima saada ja vahepeal vähendada vahe seisuni 33:23, aga siis tegi Hispaania taas spurdi ja avapoolaja lõpus oli seis 45:32. Kolmanda veerandaja lõpuks püsis vahe kindlalt hispaanlaste kasuks seisuga 66:47 ja kokkuvõttes vormistati mänguvõit numbritega 82:63.

Hispaanlaste poolt kerkis kõige resultatiivsemaks 26 punkti visanud ja üheksa lauapalli võtnud Pau Gasol, Brasiilia poolt viskas Leandro Barbosa 11 silma.

Hispaanial on nüüd B-grupis ainsana kirjas kolmest mängust kolm võitu, Brasiilia sai kahe senise võidu kõrvale esimese kaotuse.