Puerto Rico võitis Filipiinide koondist ja avas võiduarve

Puerto Rico ja Filipiinide kohtumine.
Puerto Rico ja Filipiinide kohtumine. Foto: SCANPIX

Hispaanias toimuval korvpalli MMil sai täna esimese võidu kirja Puerto Rico koondis, kes alistas 77:73 Filipiinide meeskonna.

Avaveerandit alustas paremini Filipiinide koondis, kes oli esimese kümne minuti järel juhtimas 25:13. Poolajaks oli Filipiinide meeskond endiselt juhtimas, kui tablool oli seis 44:39. Võimsa kolmanda veerandaja järel said aga omakorda juhtima Puerto Rico mehed ning kuna viimasel veerandajal suudeti sisse mängitud vahet hoida, teenitigi esimene 77:73 võit.

Puerto Rico poolt viskas kõige resultatiivsemana Jose Juan Barea 30 punkti, Filipiinide meeskonna suurimaks korvikütiks oli 25 punktiga panustanud Andray Blatche.

Alagrupis on Puerto Rico ühe võidu ja kolme kaotusega eelviimasel ehk viiendal kohal, seni kõik mängud kaotanud Filipiinid on viimasel positsioonil.